horoskop

Horoskopy na tydzień

od dnia 31 marca 2014 do daty 6 kwietnia 2014

Baran
Nadchodzący piątek to odpowiedni moment na zakupy. Zła pogoda odbije się znacznie na twoim stanie psychicznym. Nie zgódź, by prywatne trudności zostały tematem debat w pracy - bo może to bardzo źle wpłynąć na Twoją karierę w przedsiębiorstwie. Będzie to czas pełen wielu łatwych decyzji dlatego należy z ogromną dbałością podchodzić do wysuwanych propozycji . Nadciągający czas dla Barana będzie trudny spodziewaj się mnóstwo pracy. Jedz więcej owoców to bardzo pomoże Ci przetrwać.

Byk
Jeżeli dokuczały Ci pewne przypadłości natury psychicznej, pod koniec tygodnia powinny zakończyć się. W tym czasie dzięki układzie planet Plutonu i Saturna spodziewaj się dużo miłości i komunikacji. W zbliżającym się tygodniu nadejdzie do Byka zupełnie nowa koncepcja, która pomoże rozwiązać małe kłopoty. Na rozwiązanie większych problemów należy poczekać, na bardziej wpływowe zestawienie Saturna i Uranu. Nadchodzi czas zdobywania ważnych informacji. Zaczniesz stawiać dręczące i zarazem ambitne pytania współpracownikom. Nie miej skrupułów pamiętając o powiedzeniu, że kto pyta, nie błądzi. Mając na uwadze własny rozwój, zapisz się na kursy doszkalające. Zdobyta wiedza i umiejętności mogą podnieść własną wartość.

Bliźnięta
Nadchodzący okres to zaczątek nowych przygód. Wreszcie zrobisz zaległe cele, ale bez wsparcia bliskich będzie ciężko, nie trać głowy i pracuj szybko. Nadciągający tydzień to bardzo dobry czas spotkania z rodziną. Brzydka pogoda odbije się znacznie na twoim stanie psychicznym. Przez parę nadchodzących 24 godzin operatywność Bliźniąt istotnie osłabnie, gazem biegnij do jakiegoś marketu po witaminę E i herbatki ziołowe. Wzorowe menu na stole to fundament promiennego samopoczucia. Jeśli coś zepsuło się w życiu zawodowym Bliźniąt to razem z kolejnymi dniami zacznie się gorący, optymistyczny motyw.

Rak
Pierwsze dni nadchodzącego czasu nie będą się niczym wyróżniać i będą niezwykle monotonne, lecz z dnia na dzień wszystko zacznie się zmieniać. Istotne rzeczy zyskają znaczenia i wszystkie kłopoty staną się banalne. Następny tydzień przyniesie osobom urodzonym pod znakiem Raka ogromną liczbę wspaniałych chwil W połowie tygodnia zauważysz, że niewątpliwie Świat należy do Ciebie. Bez wysiłku zjednasz sobie współpracowników do swoich pomysłów. Twoje przemyślane decyzje będą najlepsze. Nie zwlekaj i działaj! Energia i wiara w siebie zagwarantują Ci sukces w najcięższych chwilach. Najbliższy weekend to dla Raka wyjątkowy okres w sferze uczuciowej. Pozytywne oddziaływanie Marsa i Jowisza pomoże odnieść Ci sukces - musisz się tylko postarać i nie przegapić szansy.

Lew
Gdy doskwierały Ci jakieś przypadłości natury psychicznej, na początku tygodnia powinny skończyć się. Odłóż wszystkie zmartwienia na bok. Ten okres okaże się dla Lwa wyjątkowo miły. W nadchodzącym tygodniu dzięki aurze planet Plutonu i Neptuna spodziewaj się dużo wypoczynku i podróży. Urodzona pod znakiem Lwa osoba spróbuje ominąć spore kłopoty w najbliższych dniach. Ktoś najbliższy może posądzić Ciebie o brak kultury. Najlepszym rozwiązaniem dla Twojego spokoju będzie jeżeli zostawisz sprawy samym sobie i nie będziesz się tłumaczyć.

Panna
W nadchodzącym czasie dotrze do Panny nowa idea, która pomoże odwikłać małe kłopoty. Na rozwiązanie pewnych inicjatyw należy poczekać, na bardziej wpływowe zestawienie Merkurego i Neptuna. Panna może starać się rozegrać to na swoją korzyść, dzięki czasowemu układowi gwiazd środku tygodnia będzie mieć szansę raz na zawsze zamknąć trudną kwestię. Przyszły tydzień dostarczy Ci sporo nieznanych doświadczeń, warto się zatem optymistycznie nastawić i z nadzieją patrzeć w przyszłość. Korzystny układ Merkurego oraz Wenus sprawi, że ludzie spod znaku Panny będą weseli co może korzystnie wpłynąć na ich samopoczucie oraz życie rodzinne.

Waga
Przyszły tydzień będzie następnym przyjemnym czasem w życiu Wagi. Aczkowlwiek okaże się że jest to bardzo produktywny okres, Waga będzie koniecznie musiał w końcu zająć się wszystkimi rzeczami które do tej pory przekładał w czasie. W tym tygodniu poczujesz, że bez wątpliwości Świat należy do Ciebie. Bez problemu zjednasz sobie przyjaciół do własnych planów. Twoje przemyślane plany będą bezbłędne. Chwyć przysłowiowego byka za rogi i działaj! Siła wewnętrzna i uśmiech będą gwarancją sukcesu w realizacji planów. Waga to człowiek o ogromnej fantazji, pełen pozytywnej mocy, nie umiejący usiedzieć w stałym miejscu, taka jego natura. Jeżeli będzie pamiętać o tym co liczy się w jego życiu będzie mógł zaliczyć nadchodzący tydzień do szczęśliwych. Najbliższe dni to dobry okres na spędzenie chwil z przyjaciółmi. Osoba spod znaku Wagi powinna również uważać na swoje zdrowie, gdyż w tym tygodniu ciśnienie nie sprzyja pogodzie ducha. W środku tygodnia uderzy w Ciebie zaskakująca nowina.

Skorpion
Nadciągający tydzień dla Skorpiona będzie bardzo trudny czeka Cię dużo obowiązków. Jedz dużo więcej owoców to zdecydowanie pomoże Ci przeżyć. W najbliższym miesiącu ludzie spod znaku Skorpiona muszą być czujni ponieważ niekorzystny układ planet ujemnie oddziałuje na nasze plany i samopoczucie. Nie patrz na resztę, rób swoje. Zazdrośni będą przeszkadzać, jednakże unikalne ułożenie Marsa sprawi, że osiągniesz sukces. W tym przedziale czasu przyda się dbałość o zdrowie, więc konsumuj dużo warzyw.

Strzelec
Racjonalnie wykorzystuj swoje moce umysłowe oraz nie trwoń niepotrzebnie energii, ponieważ nie posiadasz jej wiele. Gdy dokuczały Ci jakiegoś rodzaju kłopoty natury fizycznej, na początku weekendu winny zakończyć się. Zbliżające się dnie to doskonały okres aby zakończyć wszystkie zgrzyty. Staraj się poświęcać znacznie więcej czasu rodzinie. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że życie jest tylko jedno i nie powinno się marnować go na spory. Bardzo dużo interesujących zajść zdarzy się w najbliższych dniach w życiu osobistym Strzelca. Karty mówią iż, niewykluczone że odwiedzi Cię rodzina. Trzymaj rękę na pulsie cały czas.

Koziorożec
W najbliższym czasie dotrze do Koziorożca zupełnie nowa wizja, która pomoże rozwikłać małe kłopoty. Na rozstrzygnięcie grubszych inicjatyw trzeba będzie poczekać, na bardziej znaczące położenie Saturna i Uranu. Wiele niezwykłych zdarzeń pojawi się w niedzielę w życiu osobistym Koziorożca. Gwiazdy wskazują iż, według wszelkiego prawdopodobieństwa odwiedzi Cię rodzina. Trzymaj rękę na pulsie przez cały tydzień. Szczęśliwie w nadchodzącym tygodniu moc planety Uran będzie mocno połączona z urodzonymi pod znakiem Koziorożca. Jeśli wśród działań, którymi się trudnisz, występują rzeczy problemowe, dobrze jest je robić właśnie w tej chwili.

Wodnik
Zaplanuj sobie tygodniowy odpoczynek. Bardzo polecane będą słoneczne kraje, jeśli od dawna ostatnio męczyła Cię choroba. Nie planuj wodnego relaksu w otwartych akwenach mimo tego, że wskazana temperatura wody będzie odpowiednia. Jeżeli doskwierały Ci jakiegoś rodzaju niedyspozycje natury psychicznej, pod koniec tygodnia winny zakończyć się. Pamiętaj niekiedy pierwsze doznanie odnośnie nieznajomej postaci jest nieprawdziwe, dlatego zachowaj ostrożność. Osoba urodzona pod znakiem Wodnika będzie próbowała ominąć niespodziewane stresy w tym tygodniu. Ktoś bliski oskarży Ciebie o bałaganiarstwo. Najzdrowiej dla Twojej osoby będzie jeśli zostawisz oskarżenia w spokoju i nie będziesz się tłumaczyć.

Ryby
Jeśli wśród działań, którymi się trudnisz, występują rzeczy problemowe, zacznij je wykonywać właśnie w tej chwili. Ryby to ktoś o wielkiej kreatywności, pełen dodatniej energii, nie umiejący usiedzieć w tym samym miejscu, taki już jest. Jeżeli będzie pamiętać o tym co naprawdę ważne w życiu będzie mógł zaliczyć najbliższy tydzień do szczęśliwych. Pierwsze doby zbliżającego się czasu nie wniosą niczego nowego i okażą się dość monotonne, lecz z godziny na godzinę wszystko zacznie się zmieniać. Sprawy nabiorą rozmachu i wszelkie problemy okażą się banalne. Ryby znajdzie się w stałym biegu, aktywność Ryby w tym tygodniu wyjątkowo przekroczy poziom stu procent.